Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatma Zyberi - Mejrem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kush m'i din hallet e mija
M'dogji n'zemer dashuria
Jam ra n'hall po du me u tret
Hallet e mia kush s'm'i hek

Jam ra n'hall po du me u tret
Hallet e mia kush s'm'i hek

Mejrem Mejrem Mejrem x2

Metvertet paskam gabuar
Dhe mendova mos vajtoj
Por zemra s'me ka duruar
Syri yt kur me shikjoj

Por zemra s'me ka duruar
Syri yt kur me shikjoj

Mejrem Mejrem Mejrem x2

...

Shum me mir mos t'kisha pa
Se kshu s'mundem te duroj
Nji plag n'zemer me ka ra
Treta veten une moj

Nji flak n'zemer me ka ra
Treta veten une moj

Mejrem Mejrem Mejrem x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Fatma Zyberi - Mejrem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mejrem".
3. Video është e këngës "Mejrem", por nuk këndohet nga Fatma Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatma Zyberi:


Komente 0