Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fatma Zyberi - Si M'ke Sytë M'ke Vetullat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si M'ke Sytë M'ke Vetullat".
3. Video është e këngës "Si M'ke Sytë M'ke Vetullat", por nuk këndohet nga Fatma Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fatma Zyberi - Si M'ke Sytë M'ke Vetullat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Dua Kengen Time (Labia)"

Këngë e albumit:

"Dua Kengen Time (Euro Star)"

Komente

Asnjë Koment

07/10/2010

2010-10-07T17:48:18+00:00Si m’ke sytë o moj
Më ke vetllat
Ashikun o moj
Në sevda ç'e shtjeve

Ref...
Hajde ma jep zemrën
Se fort ta du
Ani më ke syt më t'mir
Lule jasaman o kërkon o derman

Se plot me nur e
Aman kur të pash
Ani o dy sytë e tuj
Lule jasaman o kërkoj o derman

Buza jote moj
Si qershia kuq flak
Baluket e tua moj
Si florini kur zverdh

Ref...
Hajde më jep fjalën
Se fort ta du
Ani oh dy sytë e tuj
Lule jasaman o kërkon o derman

Se plot me nur e
Aman kur të pash
Ani o dy sytë e tuj
Lule jasaman o kërkoj o derman


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Fatma Zyberi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet