Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatma Zyberi - Zemren Time Vesh Ma More Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Qysh at dit moj kur te pash
Sa ne zemer me ke hy x2

Eja vajz moj te takoj
Se un ty te dashuroj x2

Ref...
Zemren time vash ma morre
Tjeter zemer dashurove x2

Tjeter zemer tjeter zemer
Tjeter zemer dashurove x2

Nat e dit per ty mendoj
Dhe nga mendja s'te largoj x2

Mendoj veç per dashurin
Qe te kemi lumturin x2

Ref...
Zemren time vash ma morre
Tjeter zemer dashurove x2

Tjeter zemer tjeter zemer
Tjeter zemer dashurove x2

...

Ref...
Zemren time vash ma morre
Tjeter zemer dashurove x2

Tjeter zemer tjeter zemer
Tjeter zemer dashurove x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Publikimi: 01/03/2014Më Shumë Këngë Nga Fatma Zyberi:


Komente mbi këtë këngëFatma Zyberi - Zemren Time Vesh Ma More
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren Time Vesh Ma More".
3. Video është e këngës "Zemren Time Vesh Ma More", por nuk këndohet nga Fatma Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.