Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yjet
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  23

Yjet është grup artistësh i njohur. Grupi Yjet jane nga Kumanova. Antaret e grupit jane: Fatmir Ahmeti, Dilaver Zenuni, Juksel Iseni dhe Naim Mehmeti.

Më datë 19 Prill 2012, Afrim Muciqi & Yjet publikojnë videoklipin "Perjete". Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Me këtë këngë, Afrim Muciqi & Yjet marrin pjesë në Zhurma Show 2012 në vitin 2012.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0