Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Yjet - Pse  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

05/01/2011

2011-01-05T14:47:16+00:00



I
Perballe dhomes sime
pushon nje kitare
portreti im i zverdhur
ty te shikon me malle
As nje note ne notes
as nje fjale ne ditar
eshte nemitur
kenga ime

ref:pse ,pse pse ti mua me mundon
pse pse me deshpron

II

As nje note ne notes
as nje fjale ne ditar
eshte nemitur
kenga ime

ref:pse ,pse pse ti mua me mundon
pse pse me deshpron


Ky tekst u dërgua nga  miri75




Më Shumë Këngë Nga Yjet:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet