Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Daja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Fatmir Daja është këngëtar i njohur. Më datë 7 Gusht 2014, Valbona Xeka publikon videoklipin "Selfie", në bashkëpunim me Fatmir Daja.

Më datë 2 Prill 2017, Fatmir Daja & Natti Daja publikojnë videoklipin "Dashuri".

Më datë 26 Maj 2017, Enita Ismaili & Fatmir Daja publikojnë videoklipin "Ke Me Vujt".

Më datë 9 Qershor 2017, Adelina Ndoj publikon videoklipin "Per Qef Na Jena", në bashkëpunim me Fatmir Daja. Teksti u shkrua nga Vojsava Alia. Videoklipi u prodhua nga Frameproduction.

Më datë 6 Janar 2019, Fatmir Daja publikon videoklipin "Dashurija".

Më datë 16 Korrik 2019, Fatmir Daja publikon videoklipin "Dashnia E Parë". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Natti.

Më datë 21 Prill 2021, Ernis Çili publikon videoklipin "Zemer", në bashkëpunim me Fatmir Dajën. Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Ernis Çili. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0