Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Fatmir Daja - Pa Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/03/2014

2014-03-19T21:49:50Une e di do kthehesh me sy te perlotur
Te dua do te thuash nuk jetoj pa ty
Deren do le hapur dhe do ndez cigaren
Duke enderruar te shoh ty

Ref...
Se ti e di pa ty nuk mundem jo
Ty te kam jete te kam dashuri
Per ne te dy nje zgjidhje ekziston
Te jemi bashke sa t'kemi jeten une dhe ty

Shije nikotine dhe efekt alkooli
Do te kem mengjese qe nuk jam me ty
Si ta shuaj zjarrin si ta harroj dhimbjen
Si te te urrej me thuaj ti

Ref...
Se ti e di pa ty nuk mundem jo
Ty te kam jete te kam dashuri
Per ne te dy nje zgjidhje ekziston
Te jemi bashke sa t'kemi jeten une dhe ty

...

Ref...
Se ti e di pa ty nuk mundem jo
Ty te kam jete te kam dashuri
Per ne te dy nje zgjidhje ekziston
Te jemi bashke sa t'kemi jeten une dhe ty


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiKartolina (1)

U krijua nga ANA 2018-07-27 10:05:53
Do te kem mengjese
qe nuk jam me ty
Si ta shuaj zjarrin
si ta harroj dhimbjen
Si te te urrej me
thuaj ti

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Fatmir Daja:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet