Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Daja - Do Jepja Gjithcka Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Do jepja gjithçkaaa
Se botën ta dhash
Shpirtin ta fal
Se zemren ke vra
Lotet spo i mbaj ( 2 her )

Kujtoja momentet, kur ti me buzeqeshje
Embel me shikoje, sa her, mendoj me veten,
Kujtoja momentet, qe ishin pran meje,
Se ne jeten time, ti je, mbreteresha ime.

Do jepja gjithçkaaa
Se botën ta dhash
Shpirtin ta fal
Se zemren ke vra
Lotet spo i mbaj

Kujtoja momentet, kur ti me buzeqeshje
Embel me shikoje, sa her, mendoj me veten,
Kujtoja momentet, qe ishin pran meje,
Se ne jeten time, ti je, mbreteresha ime.


Do jepja gjithçkaaa
Se botën ta dhash
Shpirtin ta fal
Se zemren ke vra
Lotet spo i mbaj
Fatmir Daja
Publikimi: 13/11/2017


Fatmir Daja - Do Jepja Gjithcka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Jepja Gjithcka".
3. Video është e këngës "Do Jepja Gjithcka", por nuk këndohet nga Fatmir Daja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmir Daja:


Komente 0