Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmire Ymeri - Dashurinë Për Ty E Ruaj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Puth në faqe puthë në gojë ti je djal sa jetë duroj ta puth flokun
bashk me sy vetëm t huaj t mos duroj
dahurinë për ty e ruaj
kthehu djal te vendi huaj
kthehu djal sa jet duroj
pa me fol o ti me goj
Le të flasin e gjith bota
per festim na cakrojnë
gota
mos me thuj
djal syni keq
Letëpërtim
mos dal te fitoj
dashurinë
për t y e ruaj
ti je dja sa
vjet durojjjjjjjjjj


Ky tekst u dërgua nga Ylber Hoxha


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fatmire Ymeri - Dashurinë Për Ty E Ruaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashurinë Për Ty E Ruaj".
3. Video është e këngës "Dashurinë Për Ty E Ruaj", por nuk këndohet nga Fatmire Ymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmire Ymeri:


Komente 0