Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatoni N'beat - Ajo (Feat. Meriton & Smooker)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Fatoni N'Beat:
Ni nat mbeta vet
Jeta jem pa ty so so let
Edhe pse t'kerkoj apet
Zemra jem veq per ty flet
Un po jetoj me shpresh qe ni dit ti ki mu kthy
Spo muj me nejt i qet kur vet un jom pa ty
Stkom dasht prej femiris
Sta fala ni jet dashnis
U harruj premtimet tona qysh kur ja petem nis
Fshi lotet e mos kaj mo per t'ardhmen ton
T'pres ni dit mu kthy se per mu kurr s'bohet von
Njejt si dje edhe sot un per ty po derdhi lot
Mos u mirr me thashetheme kush qa tha e qa thot
Hjde ti te un se aty nuk e ki venin
Edhe pse m'lendon une prap po ta thirri emrin

Smooker:
Ref:2x
Sa her kena nejt bashk me zemer t'kom dasht
Jena lind per njoni-tjetrin amo si qa ndodhi tash
Krejt kan kshyr me na nda po veq Zoti e bon at pun
Tdu ma shum se vetin dije qe un jom dikun

Meriton:
Zemra jem osht ka rreh per ni femen qe e don
N'jet e kom shti n'zemer edhe qaty ka me met
Spo du dashni se ty t'pata si princesh
Spo du me t'pa me lot po non stop veq tu kesh
Sa her kaloj rruges um ka met kshyri anem an mos po t'takoj ty
E kujtoj diten e kujtoj edhe oren
E at moment qe ty ta zgjata doren
Lrg meje po jeton
Zemra jem te kërkon
Edhe pse nuk jom me ty besom shum je kam mungon
A t'kujtohen ato fjal qe ti mi pate thon
Me ty gjith du me kon sikur djelli me han
E tash mbete pa mu
Me ke pergja me njemi
Besen qe ti ma dhe kallxom sot ku e ki

Smooker:
Ref:2x
Sa her kena nejt bashk me zemer t'kom dasht
Jena lind per njoni-tjetrin amo si qa ndodhi tash
Krejt kan kshyr me na nda po veq Zoti e bon at pun
Tdu ma shum se vetin dije qe un jom dikunNuk kemi video për këtë këngë.
Fatoni N'beat - Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo".
3. Video është e këngës "Ajo", por nuk këndohet nga Fatoni N'beat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0