Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatti - N’qarkullim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

FaTTi
Renea dhe Fnsh dolen nga dobraçi me duar ne xhepa

Kur po dalim n’qarkullim
Nezi spliffin n’limuzin
Trupi krejt n’adrenaline
Fucked up
Jo t’kalumen nuk ma din
Se ca flasin spo ma nin
Jeta sikur n’medelin
Nah nah
Kur po dalim n’qarkullim
Nezi spliffin n’limuzin
Trupi krejt n’adrenaline
Fucked up
Jo t’kalumen nuk ma din
Se ca flasin spo ma nin
Jeta sikur n’medelin
Nah nah

T’mira t’kqija shkojn e vijn
Jom me t’njejtit n’tavoline
Po tetan e kan kaj vil
Jena mbledh krejt vec po pim
Ecim para na nuk rrim
Dojna sa me nalt me hip
Nuk din gja kto
E kom zemren e ftoht
Mu ka ba cop
Shum sfida n’ket bot
Dal naten me shok
E vec rri tu e smok
Nuk bina pertok
E kom menjen e fort
E kom shpinen celik

Automatik
Vejm jeten n’rrezik
Shum veta n’panik
Gjujm diten per dit
Ska prova per t’zit
Nuk pysim per ligj
Se e kena tradit
Kur s’folet per lek
Sbojm muhabet
Na t’japim rrespekt
Po n’jaq sa na jep
Kur vij, vij komplet
Krejt clubi na njef
Plot femna per rreth
E kan FaTTin shum qejf
I shkruj tekstet me peshe
Hapi mir vesht
N’prada jam vesh
Rri tu gjujt me mbretnesh
Rri vec tu qesh
Se po m’duket shum thjesht
Femna kcen zhvesh
E ka bythen si pjeshk
Po prap ska lezet
Shok t’ulun me vjet
Mos hin kur s’ta qet
Se t’vjen se nuk pret
S’rrim vec e vec
Do pun jan me spec
TT-ja rrin n’brez
Gjithmon t’keqen e pres

Audi A7
Black si panter
3 gisht xhamin cel
Vec sa me hi pak er
Per mbrapa do tjer
Na njekun cdo her
Perpara dy tjer
Shofin gjendjen iher

Cdo gjan nen kontroll
S’jena pak jena boll
Pi uji jo alkol
Rri i qet a kupton
E di mir ca menon
T’sho n’sy kur gabon
Gjithmon fjala e tepert
Si dihet ku t’con
Na t’kapim shah mat
Lahesh n’gjak
N’shkoder me tank
Nji ushtri kom permas
Jan fakte ca flas
Blinda G-Class
Nike Addidas
Se di i veshim me rast

Femnen kurr si bertas
Rri i qet kur i flas
M’rrin gati cdo cast
Vec e k’qyri se thrras
E man hekrin permas
Jo asnjanit sja rras
Ajo o gati me gjujt
Kur t’dush vena me bast

Kur po dalim n’qarkullim
Nezi spliffin n’limuzin
Trupi krejt n’adrenaline
Fucked up
Jo t’kalumen nuk ma din
Se ca flasin spo ma nin
Jeta sikur n’medelin
Nah nah
Kur po dalim n’qarkullim

Nezi spliffin n’limuzin
Trupi krejt n’adrenaline
Fucked up
Jo t’kalumen nuk ma din
Se ca flasin spo ma nin
Jeta sikur n’medelin
Nah nah


Ky tekst u dërgua nga Klajdi KuliçiFaTTi
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/01/2024
Teksti: FaTTi
Mix/Master: Arlenn
Beat/Instrumental: Joskee
Recording: Rayn_Prod
Directed: Keidballa & Xhulio HotiFatti - N’qarkullim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N’qarkullim".
3. Video është e këngës "N’qarkullim", por nuk këndohet nga Fatti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0