A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Babain

Babai Im

E dua, e dua babain tim
me të mesoj me gëzim
ai më rriti, ai më shkolloi
si fëmijë i edukuar, ai më vlersoi

E vlerësoj, e nderoj
si femijë i rritur
dëshirat do t'ia plotësoj
ashtu siç ka pritur

- poem written by Fehmi Krasniqi


Choose star rating

Rating:  3.4 / Votes cast:  70Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019