TEKSTESHQIP

Feim Gostivari & Luiza Ndregjoni
Nusja Ben Temena
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nusja Ben Temena" kënduar nga Feim Gostivari & Luiza Ndregjoni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.