TEKSTESHQIP

Ferr
T'ërrësirës Ujqër
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "T'ërrësirës Ujqër" kënduar nga Ferr.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponimin dhe tekstin e punuan Elio Proseku & Igli Brokaj.