Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fever - Me Fal  (Feat. Gresa Gjoceraj)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Gresa Gjoceraj

11/03/2009

2009-03-11T11:23:02+00:00si ta thyej kte qelq te heshtjes
si te them me cmend kjo vetmi
kjo dhom ku hyre sa deshe
O ZOT cte bej tani

si te te them ste meritoj
pa ty cdo gje eshte e veshtir
pa ty smundem te jetoj eja me bej ti me te mire

jam si re qe sdi nga shkoj
jam si peme qe hije sleshoj
jam si lum pa brigje kerkoj
shpirtin rrenoj shpirtin rrenoj

(ref)
mbeshtetu nje cast un po te lutem
mbi gjoksin tim shlodhu nje cast

nga syte e tu ne shpirt te futem me ler te them me faaaaal(2here)

(strofe)
cdo gje e jotja me mungon
cdo fjale e embel thene nga ty
ti eja eja mos vono
te kam ne zemer ne sy

si te te them ste meritoj
pa ty cdo gje eshte e veshtir
pa ty smundem te jetoj eja me bej ti me te mire

jam si re qe sdi nga shkoj
jam si peme qe hije sleshoj
jam si lum pa brigje kerkoj
shpirtin rrenoj shpirtin rrenoj

(ref)
mbeshtetu nje cast un po te lutem
mbi gjoksin tim shlodhu nje cast

nga syte e tu ne shpirt te futem me ler te them me faaaaal(2here)

paus

brixh
dhe ti i lodhur patjeter je ne rruge vetmie ske qene kurre tani te humba therras te te gjej po serdhe ti tek ti do vi un do vi un............

(ref)
mbeshtetu nje cast un po te lutem
mbi gjoksin tim shlodhu nje cast

nga syte e tu ne shpirt te futem me ler te them me faaaaal

mbeshtetu nje cast te lutem
mbeshtetu nje cast te lutem
mbeshtetu nje cast


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet