Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fifi - Hajredin Pasha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hajredin Pasha
Oh po i vjen oh Radikes
Vall o ku jan o kto malet e Dibre'es?
Vall o ku jan o kto malet e Dibre'es?

Maler e dibres o more ke kala'aja
Haredin Pashën e ka gjetë bela'aja
Haredin Pashën e ka gjetë belaja

(Sinan)
kjo belaja Pashën ç'e ka gjete
qysh e lype shpetim e ke gjete
qysh e lype shpetim e ke gjete


Fifi - Hajredin Pasha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajredin Pasha".
3. Video është e këngës "Hajredin Pasha", por nuk këndohet nga Fifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Filloreta Raçi (Fifi):


Komente 0