Më mbaj mend (për 1 muaj)


Finesa Sadiku - Stili I Jetes Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stili I Jetes Time".
3. Video është e këngës "Stili I Jetes Time", por nuk këndohet nga Finesa Sadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Finesa Sadiku - Stili I Jetes Time  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

27/10/2018

2018-10-27T10:30:00+00:00Lahem krihem parfymosen me rreklama sakatosem
stili im kështu e ka shpesh her ndeshem në bela...
Mami babi kundershtojn dhe me mua sun luftojn
un mendjen e fluturoj at që dua realizoj.

Me dëshir e shkop magjik dua të shkoj në Amerik
rrugës gjat të udhëtoj dhe me ritëm të këndoj:
Uuuuu, uuu jejejej, jejejej uuuu,uuu jejeje jejej.

Jem në boten moderizmit, të ndryshimit përparimit,
kem dëshira pasione shkojm sfilada stadione.

Me dëshir e shkop magjik dua të shkoj në Amerik
rrugës gjat të udhetoj dhe me ritë të këndoj
Uuuuu,uuu jejeje,jejejej.

Me dëshir e shkop magjik dua të shkij në Amerik
rruges gjat të udhetoj dhe me ritëm të këndoj
Uuuuu, uuuu,jejejej,jejeje.


Më Shumë Këngë Nga Finesa Sadiku:


Komente mbi këtë këngë