TEKSTESHQIP

Fioralba Syla
Kaqurrelja
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kaqurrelja" kënduar nga Fioralba Syla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u kurua në çdo aspekt, projekti u prezantua para një audience më të gjerë këndshëm me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 15 Maj 2013.