Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisnik Elezaj - Ty S'te Kam  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/08/2013

2013-08-05T20:13:54+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ty S'te Kam" kënduar nga Fisnik Elezaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fisnik Elezaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fisnik Elezaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet