Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fiton Bujari - Bjondina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ishte nje dit vere pash nje vaiz nje bjondin semrem seq ma ben te rrah sa afer me vjen ajo ,,ajo mua me veshtroi me bisht te syrit
ref
sa mir po ec kur shikoj belin tend te holl seq me ben mua te ndihem edhe me mir aman ktheu dhe njeher jam ber merak ne ty mos me ben mu te dnjek pas teje te vi


Ky tekst u dërgua nga Leraa

Fiton Bujari - Bjondina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bjondina".
3. Video është e këngës "Bjondina", por nuk këndohet nga Fiton Bujari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fiton Bujari:


Komente 0