Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Berisha - Djali I Kosoves Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Do tkendoj per ni djal per ni djal nga kosova
qe ate ne ket jet ne ket jet dashurova

e kishte syrin si ulliri
e kishte trupin si gajlliri
djal bujar o zemer trimi
gjith mi flisti fjalt te omla
o sa shum ja kishte endja
veq tek aj o me rrinte mendja (x2)

por ni dit mori rrug kaloj fusha kaloj male
iku larg...?

prap e don kjo zemra ime djalin e kosoves time
mbushur plot me hidherime
gjith mi flisti fjalt te omla
o sa shum ja kishte endja
veq tek aj o me rrinte mendja (x2)


Fjolla Berisha - Djali I Kosoves
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djali I Kosoves".
3. Video është e këngës "Djali I Kosoves", por nuk këndohet nga Fjolla Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fjolla Berisha:


Komente 0