Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Berisha - Pik Me Rrema Shero Shero Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pik me rrema shero shero
Hajde pik me rrema x2

Ndaj zylifin shero ne kater rena x2

Ne kater renda shero shero
Hajde fije fije x2

Kur t'merzitem shero vij e rri x2


Fjolla Berisha - Pik Me Rrema Shero Shero
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pik Me Rrema Shero Shero".
3. Video është e këngës "Pik Me Rrema Shero Shero", por nuk këndohet nga Fjolla Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fjolla Berisha:


Komente 0