Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Berisha - Veq Ti Nane S'ke Lan Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Cka m'je ra mazun
Cka m'je ba pishman
Vec ti nan s'ke lan
Vec ti nan s'ke lan (x2)

Nan ki me lan
e vjehrr ki me gjet,
se malli me vjehrren
nuk po hiqet jo,
zemra per nanen
flak po digjet o.

Cka m je ra mazun
cka mje ba pishman (x2)
Vec ti bab ske lan
vec ti bab ske lan

Bab ki me lan
e vjehrrin ki me gjet,
se malli me vjehrrin
nuk po hiqet jo
zemra per baben
flak po digjet o.

Tu pas dok e o burri i
mir e o
merre preke me dor
njanen lir e o
Tu pas dok e o burri i
keq e o
merre coje njanen dor
perpjet e o


Fjolla Berisha - Veq Ti Nane S'ke Lan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veq Ti Nane S'ke Lan".
3. Video është e këngës "Veq Ti Nane S'ke Lan", por nuk këndohet nga Fjolla Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fjolla Berisha:


Komente 0