A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Natyrën

Flutura

Dy palë krahë
Me shumë ngjyra
Moj flutur
Je ma e mira

Fluturon e lirë
Në qiellin e kaltër
Mbi ylber
Me shumë ngjyra
Dhe prap je ma e mira

- poem written by Fjoralba Sopjani


- Submitted by Fjoralba Sopjani -

Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  12Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019