Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fjorel Forde - Ama Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ama Zemren".
3. Video është e këngës "Ama Zemren", por nuk këndohet nga Fjorel Forde.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Fjorel Forde - Ama Zemren Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Rino Boci

Komente

Asnjë Koment

10/06/2021

2021-06-10T17:00:10+01:00

"Ama Zemren" është një këngë e re nga Fjorel Forde.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 10 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
10

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Rino Boci
Teksti: Rino Boci
Orkestrimi: Rino Boci
Audio & Video Produksioni: Elite Production
Klarinete: Alban Berati
Videographer: Ledio Guri


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Taulant Bajraliu - Ama Zemren

S'po m'njohin shoqnia
S'po m'njohin te shpia
Haj medet Haj
Çka t'bojka dashnia

O ti me mu
Je tu hy n'hak
Kur e merr një zemër
S'bon me dhanë ma pak

[REF.:]
Ama, ama zemrën
Kurrë mos ma kthe temen
Mos luj me mu
Se ma lujte menjen

Shoqnia po qeshin
Në shpi po çuditen
Mirëdita them natën
Mirëmrama them ditën

[REF.:]
Ama, ama zemrën
Kurrë mos ma kthe temen
Mos luj me mu
Se ma lujte menjen

Bledian Qoti - Ama Zemren

ooo ai ai ai
Krejt qa pata ti dhash
zemren time ta dhash
nuk e di qa don mo ooo
Ska mat mir se ti
Dua tjem me ty si nje engjull me je ti

ama ama zemren tande ama
buzen tande ti mu falma falma
ama ama zemren tende ama
buzen tande ti mu falma falma

Buzqeshesh veq buzqesh
kshtu mi lujte ment
me shikimet tua mua me rremben

vazhdo afrov kshtu e ke me mir
nese tputh njeher
gjithmon ke me thirr
ama ama zemren tande ama
buzen tande ti mu falma falma 2x
of aja of aja aja

ama ama zemren tande ama buzen tande ti mu falma
Më Shumë Këngë Nga Fjorela Forde:


Komente mbi këtë këngë