Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flamur Cana - Hije Dyshimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

NE ENDREN TIME
NUK FLE ME TI
DIKE TJETER ENDEROJ
ZJARRI QE NDEZEM U BE HI
E MORI ERA,U DOGJ E SHKOI

NGA JETA IME TANI KE DALE
POR PERSERI NUK TE MOHOJ
JAM NDIER MIRE VERTET ME TY
DHE PSE JETOVE VEC NJE STINE

LEXOHET THJESHTE KJO HESHTJA IME
KUR PER SA KOHE FLASIM KUJTIMET
HIJE QE SHKOJNE,HIJE QE VIJNE
NE ENDRA LINDIN,VDESIN JETIM

C'DO NJERI KA NJE DYSHIM
POR SA KA HUMBUR DASHURINE
E NESE SOT NDIHEM I VETEM
HIJE DYSHIMI KAM PER NJE TJETER


Ky tekst u dërgua nga  flamurcana


Nuk kemi video për këtë këngë.


Flamur Cana
Publikimi: 26/02/2015


Flamur Cana - Hije Dyshimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hije Dyshimi".
3. Video është e këngës "Hije Dyshimi", por nuk këndohet nga Flamur Cana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flamur Cana:


Komente 0