Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flamur Cana - Nese Nje Cast Duhet Te Tretem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nese nje cast duhet te tretem
s'dua te jem qiri
por nje sapun ere lehte
qe te lan trupin ty

Nese nje cast duhet te tretem
zdua te behem drit
po shkum e bardhe e kriferuar
qe prek dhe fshetesit

Nese nje cast duhet te tretem
dua te jem sapun
edhe nje grime
ne munde te zgjohem
te zgjohem si parfum

Nese nje cast duhet te tretem
vec kjo me shkon nder mend
te jem sapun i preferuar
qe vdes ne trupin tend


Flamur Cana - Nese Nje Cast Duhet Te Tretem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Nje Cast Duhet Te Tretem".
3. Video është e këngës "Nese Nje Cast Duhet Te Tretem", por nuk këndohet nga Flamur Cana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flamur Cana:


Komente 0