Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flamur Hajdari

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Flamur Hajdari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 14 Shkurt 2020, Flamur Hajdari publikon videoklipin "Lutu Vlla Ti Per Jetim"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Venhar Rexhepi

Enis Ajeti

Fazli Axhaj

Avni Deliu

Enis Xhaferi

Orhan Mustafa

Lavdrim Rexhepi

Bajram Hajdini

Afrim Haziri

Avni Nebiu

Tags: Flamur Hajdari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet