Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flamur Plakiqi - Lamtumir Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Është lehtë me vra zemrën e me m'thon më fal
Po kjo dhimbje e madhe nuk pushon me fjalë

2x:
Ah n'dashninë tone kot paskam besu
Po qysh pate zemër ti Kështu me m'lon mu

Ref.:
Lamtumirë nuk të them
Se ma shumë zemra m'dhem

Asniherë s'kisha dasht prej zemrës me m'dal
Sa vështirë me t'vra njeri që krejt ia ke fal

2x:
Ah n'dashninë tone kot paskam besu
Po qysh pate zemër ti kështu me m'lon mu

Ref.:
Lamtumirë nuk të them
Se ma shumë zemra m'dhem


Flamur Plakiqi - Lamtumir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumir".
3. Video është e këngës "Lamtumir", por nuk këndohet nga Flamur Plakiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flamur Plakiqi:


Komente 0