Tema: Poezi Për Mësuesit

Per Ty O Mesuesja Ime

Si lulja ime!
Si zemra ime!
Me dukesh ti o mesuesja ime
sa e zgjuar qe je
ti me meson gjithcka qe di mua ma tregon
Gezuar 7 marsin une te uroj
dhe nje buqete me lule me gjith zemer ta dhuroj!

- poezi nga Flavio Hima


- Poezia u dërgua nga Flavio Hima -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  49



Më shumë nga Flavio Hima