Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi - U Mashtrova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

U mashtrova u mashtrova
se dot vuaj se kujtova
kam mendu se muj pa ty
por pa ty si pa kta sy

Une kur dashuroj
dashuroj me shpirt
e ti per dy fjal
me len edhe ik

U mashtrova u mashtrova
edhe vet une e pranova
kam mendu se muj pa ty
por pa ty si pa kta syyy

Une kur dashuroj
dashuroj me shpirt
mos e ban at zemer gure
kthehu jam tuj t`prit


Ky tekst u dërgua nga estrelita


Nuk kemi video për këtë këngë.


Flora Gashi
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Agim Gashi
Teksti: Agim Gashi
Orkestrimi: Rrahman Kryeziu


Flora Gashi - U Mashtrova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Mashtrova".
3. Video është e këngës "U Mashtrova", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:


Komente 0