Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi - Pina Viski Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ref:qysh na ko kan oj ann ky gurbet
teri hijet teri si shqrbet
kur po vjen o lumi tiken ne polero shkojn e kallin krejt

ref:pina viski o me koka kolla
po lujn valle o vashat belolla
mele viskli amoni dizella e ne polero krejt ja bo ullerka

ref:o ofof aman aman aman ofof e nese doni me vallzue e ne polero hajde flora eshte tyj knue

ref:pina viski o me koka kolla
po lujn valle o vashat belolla
mele viskli amoni dizella e ne polero krejt ja bo ullerka


Ky tekst u dërgua nga  dardanFlora Gashi
Publikimi: 21/06/2012


Flora Gashi - Pina Viski
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pina Viski".
3. Video është e këngës "Pina Viski", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:


Komente 0