Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi & Valon Berisha - E Kam Burrin Ne Gjermoni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

ooooooooooo moj e mira qafgastare o do rruza a do pare flora gashi nuk du pare djali i ri e kam burrin ngjermani mpunon burri qe sa vjet sma ka lan kurr prehnin shkret valon berisha preni yt asht gjith ivlani gjitha tmirat ooooo nga kjo bot eeeeeeeeeeeeeee oooooo ta kam mbush qafen me ar ndaq met kuqe ndaq met bardhe flora gashi rruza diamant e gjevahir nga stambolli me kan mbrrij eee si lakmojka do drejtora gazetare e as doktorra valon berisha para teje ato jane te ngrata neqoftese zbrazen duarthata eeeeeeeeee flora gashi ooooo oooooo o bylbyl qe shkon hava burrin tem a ma ke pa valon berisha e kam pa tuj qel kanale ti shku djersa ooo si ujvare eee flora gashi i thu gruan e ke mir bukurin si trendafil vetem pare ti qo te shpia mos ki dert qysh rriten fmijaaa flora dhe valoni vetem pare ti qo te shpia mos ki dert ti qysh rriten fmija


Ky tekst u dërgua nga Ela

Flora Gashi & Valon Berisha - E Kam Burrin Ne Gjermoni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kam Burrin Ne Gjermoni".
3. Video është e këngës "E Kam Burrin Ne Gjermoni", por nuk këndohet nga Flora Gashi & Valon Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:


Komente 2