Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flora Gashi - Te Kam Shpirt Te Kam Xhan

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kam Shpirt Te Kam Xhan".
3. Video është e këngës "Te Kam Shpirt Te Kam Xhan", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Flora Gashi - Te Kam Shpirt Te Kam Xhan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  13

Teksti:

Agron Jashari

Këngë e albumit:

"Sy Jeshili"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00Hajde hajde ty o djal
zemren time me ta fal
unn jam vajza qe te du
dashurovaa ne syt etu

Shum per zemer ty te kom
te kom shpirt e te kom xhan
shum per zemer ty te kom
te kam shpirt e te kam xhan
te kam shpirt e te kam xhan
merri afer me rri pran
njeren ndor tmabajsh ty
me tjetren qiellin endrit

Ref.
Te kam shpirt te kam xhan
me rri afer me rri pran
njeren ndor te mab ty
me tjtren qiellin e ndrittt.

Hajde hajde e mos luj
mes me le qa te vuj
nje fjal te mir hajde ma thuj
se ma bere gjakun uj

Haide hajde ee mes luj
mes me le qa te vuj
nje fjal te mir hajde ma thuj
se ma bere gjakun uj.

ref.
Te kam shpirt te kam xhan
me rri afer me rri pran
njeren dor tmabajsh ty me tjtren qiellin e ndritt.

ref.
Te kam shpirt e te kam xhan
me rri afer me rri pran
njeren dor t'mbash ty
me tjtren qiellin e ndritt.

Ref.
Te kam shpirt e te kam xhan
me rri afer me rri pran
njeren dor te mbaj ty me tjtren qiellin e ndritt.

Ref.
Te kam shpirt e te kam xhan
me rri afer me rri pran
njeren dor te mbaj ty me tjtren qiellin e ndritt.

Ref.
Te kam shpirt e te kam xhan
me rri afer me rri pran
njeren dor te mbaj ty me tjtren qiellin e ndritt.

Ref.
Te kam shpirt e te kam xhan
me rri afer me rri pran
njeren dor te mbaj ty me tjtren qiellin e ndritt.


Ky tekst u dërgua nga donita
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet