Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flora Gashi - Sy Jeshili

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sy Jeshili".
3. Video është e këngës "Sy Jeshili", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Flora Gashi - Sy Jeshili  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  71

Këngë e albumit:

"Sy Jeshili"

Komente

6 🔥

24/09/2012

2012-09-24T11:16:50+00:00Nje nat te bukur n'diskotek
Pash nje djal me sy jeshil
Un at djal shume e pelqej
Po per mua ish gabim

Ref...x2
Nga deshira ime me u taku
Me u taku
E shoh veten se jam dashuru
Sa shum e du

Nje dit tjeter n'qytet dola
Sy jeshilin une takova
Me ni vajz te bukur ish perdore
N'at vend veten e ndalova

Ref...x2
Nga deshira ime me u taku
O me u taku
E shoh veten se jam dashuru
Sa shum e du

...

Ref...x2
Nga deshira ime me u taku
O me u taku
E shoh veten se jam dashuru
Sa shum e du


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet