Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi - Coju Moj Nane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Qohu moj nanë ti c'osht gëzue
Nuse motra don me shkue
Jan nis krushqit për me ardh
Nuse sot po vijn me marr x2

Udha e mar mori bij
Ejvallah o prindt e mi
Se un sot nuse po shkoj
Kurr përjet nuk ju harroj x2

Qohu moj nanë ti c'osht gëzue
Nuse motra don me shkue
Jan nis krushqit prap me ardh
Motrën time vijn me marr

Qohu moj nanë ti c'osht gëzue
Nuse motra don me shkue
Jan nis krushqit prap me ardh
Nusen sot po vijn me marr

Udha e mar mori bij
Ejvallah o prindt e mi
Ejvallah ty more vlla
Nuk ke lan pa ardh me t'pa x2

...

Qohu moj nanë ti c'osht gëzue
Nuse motra don me shkue
Jan nis krushqit prap me ardh
Nuse sot po vijn me marr x2

...


Ky tekst u dërgua nga  MiraLamaFlora Gashi
Publikimi: 01/12/2005


Flora Gashi - Coju Moj Nane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Coju Moj Nane".
3. Video është e këngës "Coju Moj Nane", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:


Komente 0