Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi & Daim Lala - Tallava (Gezuar 2022) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

DAIM LALA

O Daim Lala O Hajde Du Mei Pershendet
E Du Mei Pershndet Kjo Tallava O
Hajde O Shenosh E Mire Moj Flora
Juve Me Ju Gjete Sonte Tek Shaban
Libonia O Hajde Me E Kalle Fitilin E
Fjale Nga Domalia O Flora Daim Lala
O Hajde E Mire Me Ja Qit Tymin E Kush
Ma Luj Ka Vallen Shifoni Ma I Miri Apo
E Shikon Moj Flora Bosi Hova Hova Po Me
Gjun Pare Hajde Si Me Gjujt Pellumba E
Si Me Gjujt Pellumba Per Ty Vellazni O
Hajde Lene Te Bohet Nomi Oh Jo Nuk Po
Vallzona O Po Ja Leshoj Une Renin O Me
Ju Kenu Pak Flora Hajd Moj Flora Hajde
Bylbyli I Suareks E Keno Nji Tallava O
Hajde O Sonte Prej Gezimit Vizioni.Libonis
E Mire Ja Qisim Tymin E Mire Ja Qisim Tymin

TEKSTI DY FLORA GASHI

O Ne Kete Vend O Sonte O Po Kendon Bilbili Po
Kendon Bilbili O Tek Vizioni.Libonia O Po Ju
Kenoj Kam O Flora Dhe Daimi O Flora Dhe Daimi
O Qysh Ja Kem Zanato O Jalla Ne Kete Vend O
Gurbetqart O Sonte O Dojm Me I Pershndete E
Hajd Mei Pershndete O Kete Tallava Bre Shqipe
Oh Bojshin Me shnete Oh Ma Bojshin Me Shnete O
Diaspora O Hajde O Kur Te Vij Ne Kosove O Kur
Te Vij Ne Kosove O Mu E Ty Daimo O Sa Shume Na
Dojne O Valla Shume Na Dojne I Pershendesim
Hajde O Jalla Krejt Me Malle O Kybe Krejt Me
Malle Per Diaspor O Hajde O Jalla Dojm Me E
Kalle O Qym Von E Kem Kalle


Ky tekst u dërgua nga Arsi Cena

Flora Gashi & Daim Lala - Tallava (Gezuar 2022)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tallava (Gezuar 2022)".
3. Video është e këngës "Tallava (Gezuar 2022)", por nuk këndohet nga Flora Gashi & Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:


Komente 0