TEKSTESHQIP

Flora Gashi
Oj Anita
Lyrics

PO KENDOJ UNE SOT NJI KENGE
O PER NJI JETIME
JA KENDOJ UNE
ME GJITHE ZEMER
ASAJ VAJZES TIME

M'DETYRUAN VUAJTE T'RENDA
NGA AJO PER ME U NDA
ASNJIHERE NE JETEN TIME
MA NUK E KAM PA

M'DETYRUAN VUAJTE T'RENDA
NGA AJO PER ME U NDA
ASNJIHERE NE JETEN TIME
MA NUK E KAM PA

REF:
OJ ANITA, VAJZA IME
KURR NE JETE UNE S'TE HARROJ
QAJ, TERE KOHEN, PA GJUME NATEN
CDO HERE TE KUJTOJ
OJ ANITA, VAJZA IME
KURR NE JETE UNE S'TE HARROJ
VEC ATEHERE KUR DHEU I ZI
MUA TE ME MBULOJ

ISHTE CAST I VSHTIR ATEHERE
KUR E PERQAFOVA
DHE NE ATE DITE
PREJ SAJ U LARGOVA

QAJTA TERE RRUGEN
PER TE TUJ MENDU
ASNJIHERE S'I NDALA LOTET
TU E PERKUJTU

QAJTA TERE RRUGEN
PER TE TUJ MENDU
ASNJIHERE S'I NDALA LOTET
TU E PERKUJTU

REF:
OJ ANITA, VAJZA IME
M'THUAJ BABIT A S'MENDON
QE ME NDAVE NGA NENA IME
M'LEN JETIME PERGJITHMONE
OJ ANITA, VAJZA IME
M'THUAJ BABIT A S'MENDON
QE ME NDAVE NGA NENA IME
M'LEN JETIME PERGJITHMONE
OJ ANITA, VAJZA IME
KURR NE JETE UNE S'TE HARROJ
VEC ATEHERE KUR DHEU I ZI
MUA TE ME MBULOJ
OJ ANITA, VAJZA IME
KURR NE JETE UNE S'TE HARROJ
VEC ATEHERE KUR DHEU I ZI
MUA TE ME MBULOJ

DËRGOI: