TEKSTESHQIP

Flora Gashi
Une Xheloze Ti Tradhtar
Lyrics

Me mir sonte te them nsy
ket dashni me zor pe shty
shum me zor por spo shkon
nuk e di kur du met lan

ref:
2x
Kam nje hall kam nje mall
qe ne zemer po me kall
une xheloze ti tradhtar
prap spo mundem per tu nda

Shum te du dhe te urrej
si tja bej formul spo gjej
ah dashni qka me bane
me ke tha me ke ban krane

ref:
2x
Kam nje hall kam nje mall
qe ne zemer po me kall
une xheloze ti tradhtar
prap spo mundem per tu nda

DËRGOI: