Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florenc Banushi - Preziosa Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tu come fai
Ad amarmi Tu come fai
E ovunque camminerai
Io sarò sempre lì vedrai

Sai per te io morirei
Resta qui restia qui
Fino in fondo
E un piacere di vederti
Se sei qui se sei qui
non c'è il mondo

Non capisco cosa fare
Ho bisogno che tu stia qui
So solo che mi fa male
E non posso lasciarti andare

Tu sei preziosa
Meravigliosa

Dimmi tu come fai
Ad amarmi Tu come fai
E ovunque camminerai
Io darò sempre lì vedrai
Che sia un passo lento lento lento oppure no Balleremo
Accanto accanto accanto ancora un po mia preziosa
Florenc Banushi
Publikimi: 29/06/2022
Beat By Velisar Mihai Roberto
Mix/Master S.Mart Xl FilmsFlorenc Banushi - Preziosa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Preziosa".
3. Video është e këngës "Preziosa", por nuk këndohet nga Florenc Banushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florenc Banushi:


Komente 0