Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Kavaja - Kur Me Perkedhel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  58

Kur më përkëdhel
Më bën’ shum për vete,
Por’ e pa mënd ti je
Se ty të dua, ashtu siç je

Ref:
Ska’ pse të të vij turp
Kur dorën më hedh’ mu
Se ti’ e...dashur
Je veç frymzim’ për mua

E ëmbël ësht fytyra jote
Kur pran teje,... un jam
E ndjen’, se sa të dua
Kur përqafimin, ty të jap’


Ky tekst u dërgua nga Tvkc.Al


Akordet:

Do+
Kur më përkëdhel
Do+ Sol
Më bën’ shum për vete,
Do+ Fa+7
Por’ e pa mënd ti je
Do+ Sol
Se ty të dua, ashtu siç jeRef:

Fa+7 Sol
Ska’ pse të të vij turp
Do+ Fa+7
Kur dorën më hedh’ mua
Sol Do+
Se ti’ e...........dashur
Fa+7 / Sol
Je veç frymzim’ për muaDo+
E ëmbël ësht fytyra jote
Fa+7 Sol
Kur pran teje, ... un jam
Do+ Fa+7
E ndjen’, se sa të dua
Sol Do+
Kur përqafimin, ty të jap’

Florian Kavaja - Kur Me Perkedhel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Me Perkedhel".
3. Video është e këngës "Kur Me Perkedhel", por nuk këndohet nga Florian Kavaja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Kavaja:


Komente 0