TEKSTESHQIP

Florian Tufallari
Shpirti Im
Lyrics

x4
ma dogje shpirtin
ma dogje shpirtin
o xhan

x2
te kam jet , te verteten me ty
per kta dy sy te dua
te shikoj me shikon edhe ti
e kam me ty e ke me mua

x2
mos harro zemer ate qe te kam then
qe te kam then
do jesh e imja , e imja do jesh
sot e pergjithmon

x4
se ti je shpirti im , se ti je shpirti im
pa ty jeta ime jo sdo kish kuptim

x3
ma dogje shpirtin
ma dogje shpirtin
o xhan , te dua

x2
ta kam then dhe prap dua ta dish
gjithmon te kam kujtuar
ti me ben jeten tbukur cdo dit nese po me thua

mos harro zemer ate qe te kam then
te kam then
do jesh e imja , e imja do te jesh
sot e pergjithmon

x4
se ti je shpirti im , se ti je shpirti im
pa ty jeta ime jo sdo kish kuptim

DËRGOI: