Më mbaj mend (për 1 muaj)

Floriana Kastrati - Veq Një Fjalë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

u largove pa me then fjalen te dua sa shpejt e harrove kohen qe ne du kalum sa shpejt i harrove puthjet qe ti thash e harrove besen qe diku e dhe e vreve zemren time e zhduke ne pafundri shpresoj qe do pendohesh po von do te jet ku ti do te kthehesh per mu mo ska jet zoti past meshir e ti te jesh pendu po dashuria e par kurr smundet me u harru

ref..
tash je largu tash nuk je per mu hajt shko se semra smundet me duru un te kom adhuru e ti ma kthen me te keq kush te foli keq per mu kush te tha qe ste du un per ty gjithon po mendoj po rri i heshtur e po te shikoj zenren ma ke thy shpirtin ma ke vre hajt shko se zemra smundet ma me te pa


Ky tekst u dërgua nga  Altini

Floriana Kastrati - Veq Një Fjalë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veq Një Fjalë".
3. Video është e këngës "Veq Një Fjalë", por nuk këndohet nga Floriana Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0