Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Florida Meshi
Jeton dhe vepron në  
Mosha: 27 Vjeç
Ditëlindja: 04 Mars 1990
Shenja e Horoskopit: Peshqit

Florida Meshi është një këngëtare e njohur. Kënga tashmë është pjesa më e bukur e jetës së saj. Pa ‘të nuk mund të rri asnjë çast. E bukur, energjike , seksi dhe me shumë adrenalinë. Kjo është Florida, këngëtarja shqiptare e cila po korr sukses në fushën e muzikës te vendit tonë. Florida Meshi është një nga këngëtaret më simpatike dhe madhështore të skenave tona, e cila përherë di të vijë ndryshe dhe të befasojë publikun. Ajo është një ndër femrat më të bukura për tu marrë shembull në stil, edukatë dhe ne veshje. Pjesëmarrëse në disa evente dhe kompeticione muzikore ku ka shkëlqyer me performancat e saj, gjithashtu ka realizuar edhe disa videoklipe muzikore. Së fundmi ka lançuar klipin e saj më të ri, “Ti ban mirë me më thon mu”.

» Dërgo Korrigjime »


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

  • Florida Meshi ka këto rrjete sociale:

teksteshqip.com © 2007 - 2017