Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florim Hatipi - Maturant Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Maturant i dashur o qe do me kete jete qesh e qaj qaj per ditet mbrapa qe te kan mbet
me ritmin rinor perher t'funditit vallxon sot erdhem ne te buzeqeshur e po ikim me lot

ref:
Jemi maturant ne jemi e kenges do t'ja themi kjo nat e gjat esht me gaz e me lot...

Jemi maturant ne jemi e kenges do t'ja themi se dashuria po na iken sot ...

Sonte bashk me ju un do ta ngrej oten edhe pse ne jet un kurr nuk kam pi sonte bashk me ju do ndez dhe cigaren se neser dit e fest e mbar do te jemi e neser as jeta sesht interesante se vetem dhe sonte jam maturante prandaj do te pi le te thot kush qka do se qe neser me mungon dhe ajo ...

Me nje lamtumir ne nga klasa kemi dal lam te nejetat kujtime ei tham te njejtat fjal
seq rjeth e nuk mbahet o prushku lot i nxeht
se ne banken qe ne ishim neser skem me u gjet

ref:
Jemi maturant ne jemi e kenges do t'ja themi kjo nat e gjat esht me gaz e me lot ...

Jemi maturant ne jemi e kenges do t'ja themi se dashuria po na iken sot...

Sonte bashk me ju un da ta ngrej goten edhe pse ne jet un kurr nuk kam pi sonte bashk me ju do ndez dhe cigaren se neser dit e feste e mbar do te jemi e neser as jeta sesht intersante se vetem dhe sonte jam maturante prandaj do te pi le te thot kush qka do e qe neser me mungon dhe ajo

ref:
Jemi maturant ne jemi e kenges do t'ja themi kjo nat e gjat esht me gezim e me lot ...

Jemi maturant ne jemi e kenges do t'ja themi se dashuria po na iken sot ...

Sonte bashk me ju un da ta ngrej goten edhe pse ne jet un kurr nuk kam pi sonte bashk me ju do ndez dhe cigaren se neser dit e fest e mbar do te jemi e neser as jeta sesht interesante se vetem dhe sonte jem maturante prandaj do te pi le te thot kush qka do se qe neser me mungon dhe ajo

Sonte bashk me ju un do ta ngrej goten edhe pse ne jet un kurr nuk kam pi sonte bashk me ju do ndez dhe cigaren se neser dit e fest e mbar so te jemi e neser as jeta sesht interesante se vetem dhe sonte jem maturant prandaj do te pi le te thot kush qka do se qe neser me mungon dhe ajo.
Ky tekst u dërgua nga Kl Ix-1 Zhur

Florim Hatipi - Maturant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga Florim Hatipi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florim Hatipi:


Komente 0