TEKSTESHQIP

Florion Thaqi
Moj Shoqni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Shoqni" kënduar nga Florion Thaqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 19 Mars 2023, Florion Thaqi publikon videoklipin "Moj Shoqni".