Fly Pictures
Fly Pictures
Fly Pictures
  • Vendlindja:
  • Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Fly Pictures është video produksion shumë i njohur. Fly Pictures është një tjetër produksion nga Gjilani. Janë të specializuar në zhvillimin e videove dhe marketingut. Kanë sjellë produkte mjaft cilësore dhe kualitative në treg.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0