Më mbaj mend (për 1 muaj)

Foli - Mos U Largo (Feat. Antrax)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ou ou ou ou ou ou ou ou ou
na na na na na naaa

Ref (2x)
mos u largo oj zemer qendro ti me mua
trego qka ndjen perse ket ti nuk ma thua
un e di qe jam per ty e je per mua
sa tjam gjall veq ty un do te dua

ti hongsha buzet per fillimin qe i ki te omla
kallxoj shoqeve qe un jom qaj qe mki pa ne ondrra
qaj qe tka hup vetdijen veq me nje shikim
qaj qe ta mur zemren e nuk pate mo kerka ti kthim
qaj qe tmajti per veti qaj qe nto u dashurove
qaj qe kur me to u bone jeten ti e kuptove
lulzove perniher e gzimi tu pa ne sy
e kuptove qe ti je per mu e un jom per ty

ne te dy sikur EVA me ADAMIN ne ket dhe
mos ndrysho hiq ma teper se pot du qashtu qysh je
sdu premtime hiq mem dhon se e di qe mu um don
e di qe veq nmu mbshtetesh e tjeter ka sun shkon
a je hen qe mjep drit naten kur nuk shoh bash sen
a je dielli qe um nxen kur o ftoft ne ket vend
a je qajo qe mke lyp a je qajo qe kerkova
a je ti qajo femen qe moti e dashurova

Ref (2x)
mos u largo oj zemer qendro ti me mua
trego qka ndjen perse ket ti nuk ma thua
un e di qe jam per ty e je per mua
sa t'jam gjall veq ty un do te dua

Ta fali jeten shpirti jem se zemren moti ta kom dhon
um pelqen qashtu qysh je e tjeter njeri svyn me kon
po kallxom a osht e gjon dashnia apo kshtu po flitet
ti e din qe kaher un gabova amo s`perseritet

s'po shitet mo kjo fore t'du se o trip i vjeter
e mos e boft zoti as ni her met pa me dikon tjeter
qekjo leter qe un ta shkrujta ruje msheft najkun
qele naten e lexoje para se me ra ne gjum

dy njerz qe dashurohen DY ENGJUJT E ZOTIT
deri nqiell se mu mki ngat e mos e qit piken e lotit
po lum zot kjo jeta jem e fakti qe jom bashk me ty
fati qe ma ka sjell zoti spari her met pa ne sy
loqko sboj me kerkon e di qe um ki xhan
loqko mas teje smuna mas teje jom hajvan
ngo sa t'egziston bota e sa tka zot nket planet
un te du dhe kurr nuk t`lshoj se me ty ka me kon per jet loqko

Ref (2x)
mos u largo oj zemer qendro ti me mua
trego qka ndjen perse ket ti nuk ma thua
un e di qe jam per ty e je per mua
sa tjam gjall veq ty un do te dua


Ky tekst u dërgua nga Kinng.xonnyy   niiomzaFoli
Featuring: Antrax
Publikimi: 23/03/2009


Foli - Mos U Largo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos U Largo".
3. Video është e këngës "Mos U Largo", por nuk këndohet nga Foli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Foli:


Komente 0