A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

  Nuk ka akoma foto për votimin e ri. Ju lutemi të riktheheni tek kjo faqe pak më vonë.
 • Morena Taraku
  E Shtunë, 21 Korrik 2018
 • Elvana Gjata
  E Premte, 20 Korrik 2018
 • Greta Koçi
  E Enjte, 19 Korrik 2018
 • Kida
  E Mërkurë, 18 Korrik 2018
 • Dua Lipa
  E Martë, 17 Korrik 2018
 • Diona Fona
  E Hënë, 16 Korrik 2018

Bleona Qereti

Vesa Smolica

Tayna

Enca

Rita Ora

Bleona Qereti

Eva Ndoja

Xhesika Ndoj

Dhurata Ahmetaj

Enca

» Më Shumë »Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018