TEKSTESHQIP

Fran Kodra & Ndue Shytani
Kur Po Ma Ven Kamben
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Po Ma Ven Kamben" kënduar nga Fran Kodra & Ndue Shytani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.